Peter Shaffer: Equus
Peter Shaffer: Equus című drámája a veszprémi Pannon Várszínház előadásában magyar környezetben szólal meg, felerősítve a mű üzeneteit.
Peter Shaffer: Equus című drámája a veszprémi Pannon Várszínház előadásában magyar környezetben szólal meg, felerősítve a mű üzeneteit.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 12. April 2016 19:00
Peter Shaffer: Equus
A fiatal főhős média-függősége, családi, társadalmi példaképeket és mintákat nélkülöző magányossága, istenség-teremtő megszállottsága, majd a megvakított istenség, a ménes mindent elpusztító száguldása nagy erővel szólaltathatja meg az ismert drámát. Az asszociatív képeket, táncszínházi elemeket alkalmazó produkció az Ajka-Padragkút Táncegyüttessel koprodukcióban készült.
Ajánlott: 14 éves kor felett.
Az előadás időtartama 1 óra 30 perc, egy felvonásban
Woody Allen a rá jellemző emberismerettel és humorral mutatja meg az emberi kicsinység és nagyság egész tárházát. A színpadi változat világpremier, a darabot a magyar közönség láthatta először.
játék mesékkel korhatár nélkül
Magyarországon még soha nem látott előadás, igazi csemege a krimi kedvelőinek.
Thomas Vinterberg–Tobias Lindholm: Még egy kört mindenkinek Színmű 1 óra 40 perc (egy részben)
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.